1. محل برگزاری کارگاه
محل برگزاری کارگاه سالن کهربای دانشکده برق دانشگاه صنعتی شریف می باشد. شرکت کنندگان محترم خارج از دانشگاه لطفا از درب اصلی دانشگاه واقع در خیابان آزادی مراجعه نمایند.
2. تکمیل ظرفیت کارگاه
با توجه به تکمیل ظرفیت کارگاه خواهشمند است قبل از پرداخت هزینه ثبت نام با دبیرخانه کارگاه تماس حاصل فرمائید. کارگاه مسئولیتی در مورد وجوهی که پس از تاریخ 91/11/29 بدون همآهنگی با دبیرخانه کارگاه پرداخت شده باشند نداشته و وجوه پرداختی را پس از پایان کارگاه با کسر 15% عودت مینماید.
3. تمدید مهلت ثبت نام
با توجه به درخواستهای مکرر، مهلت ثبت نام در کارگاه تا تاریخ 91/11/27 تمدید گردیده است.
4. عملکرد انتشاراتی موسسه اسپرینگر
آیا می دانستید که در حال حاضر موسسه انتشاراتی اسپرینگر حدود 2000 عنوان مجله علمی را بطور منظم منتشر میکند. همچنین این موسسه 300 مجله علمی را بصورت متن باز (Open access) ارائه می کند که از لحاظ آماری بیشترین تعداد مجلات متن باز توسط یک موسسه در سطح جهان می باشد.
5. امکان مشاوره ی مستقیم با جناب آقای دکتر ری
جناب آقای دکتر ری طی جلسه حضوری به ارائه ی مشاوره به شرکت کنندگان علاقه مند و پاسخگویی به سوالات ایشان می پردازند.
6. سخنرانی مدیر موسسه ادانز در کارگاه
آقای دکتر گرییر (Prof. K. Greer) مدیر موسسه ادانز (Edanz) در رابطه با انتخاب مجله هدف با توجه به محتوای مقاله و ابزار جدید موسسه ادانز در این رابطه توضیح خواهند داد.
7. کاهش هزینه ثبت نام در کارگاه آموزشی ویژه ی دانشجویان
با توجه به درخواستهای مکرر و حمایت معاونت پژوهشی دانشگاه، هزینه ی ثبت نام در کارگاه برای دانشجویان به 120,000 تومان کاهش داده شده است. با توجه به ظرفیت محدود، به دانشجویان علاقه مند توصیه میشود در اسرع وقت نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
8. ثبت نام
با توجه به محدود بودن ظرفیت کارگاه به علاقه مندان توصیه می شود در اسرع وقت نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

آخرین مهلت ثبت نام در کارگاه تاریخ 20 بهمن ماه می باشد.
9. چطور می‌توان بهترین مقالات علمی دنیا را منتشر کرد؟
دانش های بنیادی - بیشترین تعداد مقالات دنیا در شهر توکیو منتشر می شود، اما بهترین مقالات و بیشترین تعداد ارجاعات متعلق به شهر بوستون است. چه عواملی باعث می شوند که کیفیت مقالات شهرهای مختلف با هم متفاوت باشد؟
10. سایتهایی دارای مقالات علمی فارسی
معرفی مختصر سایتهایی علمی وتحقیقاتی که حاوی مقالات و منابع معتبر علمی

به زبان فارسی می باشند.
11. آیا تعداد مقالات ISI نشانه پیشرفت علمی کشور است؟ (28 مهر 91)
یک عضو هیئت علمی دانشگاه کاشان با بیان اینکه ملاک ISI نه تنها گویای پیشرفت علمی، حتی گویای پیشرفت پژوهشی و تولید دانش محض ما هم نیست، گفت: به نقشه جامع پژوهشی کشور نیاز داریم تا نیازها و اقدامات را طراحی و برنامه ریزی و دستگاه ها را به انجام آن ملزم کند.
12. مقالات ISI باشگاه پژوهشگران جوان
مقالات ISI و علمی و پژوهشی اعضای باشگاه پژوهشگران جوان واحد زاهدان در کشور هلند مورد پذیرش قرار گرفته و به عنوان مقالات برتر معرفی شد.
1 2 3 4 5